link

 

 

 

 

 

 

1

1 1 1 1
1 1 2 3 4
STRONA GŁÓWNA
 

Wytwórnia Wódek Gatunkowych „NISSKOSHER” powstała w 1990r w Bielsku-Białej. Przez 20 lat swojej działalności firma „NISSKOSHER” zajmuje się produkcją i dystrybucją wyśmienitych wódek czystych i gatunkowych w kilkunastu rodzajach, które cieszą się uznaniem na rynku krajowym i zagranicznym.

Stosowane przez nas oryginalne receptury pochodzą z obszarów, gdzie uprawiana w szlacheckich dworach sztuka komponowania rozmaitych nalewek splotła się z umiejętnościami żydowskich gorzelników imigrujących do Polski z wielu krajów Europy.

Wszystkie wyroby naszej firmy wytwarzane są z najlepszych spirytusów, specjalnie filtrowanej wody źródlanej i nalewów alkoholowych z ziół i owoców oraz naturalnych dodatków aromatyczno-smakowych z dochowaniem wierności tradycji. Znaczną część produkcji stanowią wódki wytrawne takie jak Nisskosher, Trojka , Travka.

Dzięki starannemu doborowi składników na uwagę zasługują również nasze wódki smakowe - Dzięgielówka, Piołunówka, Miodonka Tradycyjna, Wódka Gorzka Orzechowa i Watra . Dopełnieniem naszej oferty są różnego rodzaju nalewki, które łączą działanie alkoholu z leczniczym działaniem wyciągów z ziół i owoców.

Ze względu na wyjątkowe walory smakowe uprzyjemniają spotkania towarzyskie i są preferowane nie tylko przez panie. W oparciu o wieloletnią tradycję produkcji Wytwórnia Wódek Gatunkowych „NISSKOSHER” stara się zaspokoić gusty najbardziej wymagających konsumentów napojów alkoholowych.

W 1998 roku wprowadziliśmy do produkcji tzw. „wódki autorskie”. Są to ściśle limitowane serie ekskluzywnych trunków, wytwarzane wg receptur i wymagań zamawiającego i sprzedawane wyłącznie w sieci jego restauracji i sklepów. Nasze starania w kierunku utrzymania najwyższej jakości oraz innowacyjności produktów zostały nagrodzone:

DZIĘGIELÓWKAZłotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich „POLAGRA 96”

WATRA-HERBATA GÓRALSKA – nagrodą Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej w 1996 r.

Uwzględniając członkostwo Polski w Unii Europejskiej staramy się sprostać wymaganiom rynku unijnego. Podjęliśmy działania , które pozwalają na pełną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji - od ziarna zbóż do oferowanego trunku.

Wybierając odpowiedniego producenta spirytusu oraz stosując najnowocześniejsze technologie udało nam się sprawić ,że grupa wódek z naszym znakiem firmowym stale utrzymuje najwyższą jakość gwarantowaną przez naszą Wytwórnię.

1
Copyright © NISSKOSHER 1990 - 2021 Design by Studio M64